فوتبال زون
گروه تبلیغاتی آدورا

قوانین مسابقه پیش بینی بازی های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

سایت فوتبال زون در نظر دارد برای مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه مسابقه پیش بینی برگزار کند. در همین راستا، موارد مهم زیر که موازین و قوانین شرکت در این مسابقه است، جهت اطلاع رسانی و شفاف سازی ارائه شده و تا پایان مسابقات در همین صفحه قابل مشاهده خواهد بود. لطفا موارد زیر با دقت مطالعه فرمایید.

کلیه مراحل شرکت در این مسابقه رایگان بوده و از شرکت کنندگان هیچ گونه وجهی بابت شرکت در مسابقه پیش بینی دریافت نمی گردد.

 1. برای شرکت در مسابقه کافی است تا در سایت ثبت نام نمائید. لطفا هنگام ثبت نام اطلاعات خود را بدقت وارد سیستم نمایید، ویرایش اطلاعات کاربر پس از ثبت نام اولیه امکان پذیر نمی باشد.
 2. لطفا هنگام ثبت مشخصات کاربری مشخصات شخصی خود را صحیح و به دقت وارد نمایید. در صورتیکه اطلاعات وارد شده توسط کاربر بصورت صحیح ثبت نشده باشد در صورت برنده شدن امکان دریافت جایزه را نخواهد داشت و سایر شرکت کنندگان به ترتیب امتیازات کسب شده جایگزین آنان می شوند.
 3. اطلاعات کاربر در هیچ جای وب سایت قابل مشاهده نخواهد بود و تنها نام نمایشی کاربر و پیش بینی های او در سایت قابل مشاهده است.
 4. لطفا از امنیت دسترسی به حساب کاربری خود در طول برگزاری جام اطمینان حاصل فرمایید و اطلاعات ورود به حساب خود را با دیگران در میان نگذارید.
 5. لطفا هنگام وارد نمودن نام نمایشی از عبارات و نامهایی استفاده نمایید که با موازین اخلاقی و قوانین جمهوری اسلامی همخوانی داشته باشد، در غیر اینصورت حساب کاربری مزبور بلافاصله بسته خواهد شد.
 6. امکان ویرایش نتایج ثبت شده توسط کاربر تا پیش از آغاز هر بازی برای شرکت کنندگان موجود می باشد. از هنگام آغاز بازی امکان تغییر در نتیجه پیش بینی آن بازی مقدور نخواهد بود.
 7. در طول برگزاری مسابقات جدول کاربران برتر بصورت لحظه ای و بر اساس نتایج حاصل شده قابل تغییر است، این جدول برای همگان قابل مشاهده می باشد.
 8. در طول برگزاری رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸، مشاهده پیش بینی کلیه شرکت کنندگان بروی سایت قابل دسترسی است.

 

کلیه روندهای این سایت مطابق با موازین اخلاقی و قوانین جمهوری اسلامی است و هیچ گونه شرط بندی و تبادل مالی در آن وجود ندارد
و هیچ مبلغی بابت شرکت در مسابقات پیش بینی و معلومات عمومی اخذ نمی شود.

مسابقه پیش بینی فوتبال جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

نحوه شرکت در مسابقه

  • مسابقه دارای دو نوع امتیاز است:
   1. امتیاز پیش بینی: امتیازی که از پیش بینی نتایج حاصل می شود.
   2. امتیاز پرسش ها: امتیازی که از پرسش های معلومات فوتبالی و پرسش های طلایی به دست می آید.
    • امتیاز معلومات فوتبالی در لحظه به امتیاز مجموع اضافه خواهد شد. برای کسب این امتیاز از روز شروع مسابقات، هر روز تنها یک سوال در سایت بصورت تصادفی نمایش داده خواهد شد و امتیاز هر سوال مربوط به همان روز خواهد بود. پس در نظر داشته باشید که هر روز حتما با ورود به سایت، سوال روز را پاسخ دهید.
    • امتیاز پرسش طلایی که در انتهای تورنمنت پس از مشخص شدن بهترین ها تعیین خواهد شد.
 • در صوررت کشیده شدن بازی به وقت اضافه، نتیجه کل بازی، نتیجه ی پایان ۱۲۰ دقیقه است و پنالتی ها محاسبه نمی شوند.
 • نتیجه هر نیمه به صورت مجزا وارد شود، نتیجه نیمه دوم را بدون احتساب نیمه اول وارد کنید. برای مثال چنانچه بازی را در نیمه اول ۲-۰ و کل بازی را ۳-۰ پیش بینی کرده اید، نتیجه نیمه دوم ۱-۰ وارد شود.
 • نحوه کسب امتیازات در جدول زیر قابل مشاهده است:
برد/مساوی صحیح
تفاضل صحیح
پیش بینی دقیق
دور
هر نیمه
کل بازی
هر نیمه
کل بازی
هر نیمه
کل بازی
دور گروهی
۰
۱۰
۰
۱۵
۰
۲۰
۱/۸ نهایی
۵
۱۰
۷
۱۵
۱۰
۲۰
۱/۴ نهایی
۵
۱۰
۷
۱۵
۱۰
۲۰
رده بندی
۱۰
۲۰
۱۵
۳۰
۲۰
۴۰
نیمه نهایی
۱۰
۲۰
۱۵
۳۰
۲۰
۴۰
فینال
۱۵
۳۰
۲۲
۴۵
۳۰
۶۰

 

ایجاد لیگ اختصاصی و رقابت با دوستان

یکی از امکانات جذاب که تا چند روز آینده به سایت فوتبال زون افزوده خواهد شد، امکان دعوت از دوستان و ایجاد لیگ اختصاصی در صفحات شخصی کاربران خواهد بود.

شما می توانید با ایجاد لیگ های مختلف بدون محدودیت، و با دعوت از دوستان، خانواده و اقوام و همکاران خود (چه کسانی که کاربر فوتبال زون هستند و چه کسانی که هنوز وارد دنیای فوتبال زون نشده اند) در محیطی کاملا شخصی در کنار مشاهده پیش بینی های یکدیگر، رتبه یکدیگر در جدول رده بندی لیگ شخصی و جدول کلی مسابقات، امکان کل کل با یکدیگر را نیز خواهید داشت.

روش ایجاد لیگ:

شما با رفتن به صفحه مخصوص لیگ (که بزودی اضافه خواهد شد) می توانید لیگ خود را ایجاد کنید دوستان خود را بصورت کاملا رایگان به لیگ خود دعوت کنید.
در نظر داشته باشید که شما می توانید بدون محدویت، هر تعداد لیگ که تمایل داشته باشید را ایجاد کنید و در جمع های مختلف از کل کل با یکدیگر لذت ببرید.