فوتبال زون
گروه تبلیغاتی آدورا

کاپیتان آزارد: الان وقت کار بزرگ است

کاپیتان آزارد: الان وقت کار بزرگ است

بلژیک با تیمی پر ستاره و استعداد به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه می‌رود کاپیتان ادن آزارد می‌گوید باید حداکثر استفاده را از این استعدادها برد.

 

ستاره چلسی می‌گوید اگر بازیکنان تیم ملی بلژیک از جمله خودش، کوین دبروین (منچسترسیتی) و روملو لوکاکو (منچستریونایتد) در حد باشگاه‌شان بازی کنند تیم روبرتو مارتینز فراتز از انتظارات نتیجه خواهد گرفت.

 

در دور قبلی جام جهانی نیز بلژیک گروه مشابهی از این بازیکنان سطح بالا داشت اما موفقیتی کمی به دست آورد.

 

آزارد می‌گوید امسال را نباید از دست داد:«فکر می‌کنم همه در اوج هستیم. کوین در سیتی، لوکاکو در یونایتد، من در چلسی، تیبائو (کورتوا) هم در چلسی. همه در باشگاه‌های بزرگی بازی می‌کنیم و فصل خوبی را پشت سر گذاشتیم. پس اگر می‌خواهیم کار بزرگی در جام جهانی بکنیم، الان وقتش است. وقت انجام کاری یک سال، ۲ سال یا چهار سال نیست. در لحظه است. و الان در آن لحظه هستیم که کار بزرگی بکنیم. من در شرایط بسیار خوبی هستم. می‌توانم گل‌های حساسی بزنم. همیشه بازیکنی هست که بیش از بقیه مورد توجه قرار می‌گیرد. این طبیعی است. اما به نظرم همه بازیکنان می‌توانند نقشی کلیدی در بازی داشته باشند. ممکن است من در یک بازی بد باشم و دیگران گل بزنند یا کار درست را انجام دهند. هیچ «ادن آزارد» تنهایی وجود ندارد. همه باهم کار می‌کنند و همه با هم اهمیت دارند».