فوتبال زون
گروه تبلیغاتی آدورا

مسی: حاضرم یک جام بارسا را با یک جام برای آرژانتین عوض کنم

مسی: حاضرم یک جام بارسا را با یک جام برای آرژانتین عوض کنم

لیونل مسی، ستاره بارسلونا و کاپیتان تیم ملی آرژانتین می‌گوید حاضر است یک جام قهرمانی با بارسلونال را بدهد و یک جام با تیم ملی کشورش به دست آورد و آن جامی نیست جز جام جهانی روسیه.

مسی که با بارسلونا همه افتخارات فردی و تیمی را کسب کرده، با تیم ملی بزرگسالان آرژانتین هیچ جامی، چه جهانی و چه قاره‌ای نبرده و این نه تنها بزرگ‌ترین حسرت اوست، بلکه بزرگ‌ترین انتقاد منتقدین او هم به شمار می‌رود.

او سر تمرین تیم ملی آرژانتین در بوئنوس آیرس، در آستانه سفر این تیم به روسیه در مصاحبه با تلویزیون آرژانتینی «ال ترسه» گفته:«من حاضرم یک جام قهرمانی با بارسلونا را با قهرمانی با تیم ملی عوض کنم. بردن یک جام با آرژانتین بی‌نظیر خواهد بود».

آرژانتین در گروه D جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با تیم‌های ایسلند، کرواسی و نیجریه بازی خواهد کرد. مسی درباره این گروه هم گفت:«ایسلند تیمی است که در جام ملت‌های قبلی به همه نشان داد برای هر تیمی رقیب دشواری است. کرواسی هم بازیکنان بزرگی در خط میانی دارد که در لالیگا بازی می‌کنند و شبیه اسپانیایی‌ها هستند. ولی یک پله پایین‌تر. نیجریه هم همیشه ما را به چالش می‌کشد».

منظور مسی از خط میانی کرواسی، لوکا مودریچ و ماتئو کواچیچ در خط میانی کرواسی و رئال مادرید است و هم‌تیمی خودش در بارسلونا، ایوان راکیتیچ.

مسی می‌گوید «آلبی‌سلسسته» را نباید قهرمان دانست:«نمی‌شود گفت چون بهترین تیم هستیم قهرمان می‌شویم. فوتبال چنین چیزی را نمی‌پذیرد. ولی من به این تیم اعتقاد دارم. ما تیمی هستیم از بازیکنانی با ظرفیت و تجربه بسیار بالا».

 

متن خبر: کسری امام صفاری