فوتبال زون
گروه تبلیغاتی آدورا

مروری کوتاه بر لباس تیم های گروه C جام جهانی

مروری کوتاه بر لباس تیم های گروه C جام جهانی

تیم ملی استرالیا

از لباس جدید تیم ملی استرالیا در اواخر اردیبهشت رونمایی شد. نایک در طراحی جدید خود رنگ های سنتی استرالیا را تغییر داد تا به جای طلایی و سبز همیشگی، از رنگ طلایی کامل با خطوطی سبز رنگ روی شانه های و آستین ها استفاده کند.

تیم ملی دانمارک

دانمارکی ها که پس از ۱۲ سال همکاری با آدیداس، مجددا به برند ملی خود هومل بازگشته اند، هنوز از لباس جدید خود رونمایی نکرده اند و تاریخی برای این رونمایی نیز تا این لحظه اعلام نکرده اند. در حالیکه باید انتظار داشت از رنگ های همیشگل قرمز و سفید در لباس این تیم اسکاندیناویایی استفاده شود.

تیم ملی فرانسه

فرانسوی ها که همچنان با برند نایک در میادین حاضر می شوند، تغییراتی در لباس خود بوجود آورده اند و از رنگ های آبی متفاوتی نسبت به همیشه استفاده می کنند. رنگ آستین ها از رنگ تنه آبی روشن تری است در حالیکه آبی تنه بسیار تیره می باشد.

تیم ملی پرو

peru-world-cup-playoff

پرو که با پیروزی در بازی حذفی مقابل نیوزیلند به عنوان آخرین تیم صعود کننده به روسیه  معرفی شد، ظاهرا تغییری در برند لباس خود خواهد داشت و آنها که با برند انگلیسی آمبرو قرارداد داشتند، از این پس با برند ماراتون در میادین حاضر خواهد شد. هنوز از لباس جدید آنها هیچ طرحی ارائه نشده است و باید منتظر باشیم تا ببینیم چه طرحی برای تیم ملی پرو در نظر گرفته خواهد شد.