فوتبال زون
گروه تبلیغاتی آدورا

مروری کوتاه بر لباس تیم های گروه A جام جهانی

مروری کوتاه بر لباس تیم های گروه A جام جهانی

مصر

ست لباس تیم مصر توسط آدیداس تهیه خواهد شد البته با کمی تغییرات بر لباس های قبلی. لباس اول این تیم غالباً قرمز و پارچه ی آن دارای طرح شطرنجی نا محسوس می باشد. بر خلاف قبل رنگ مشکی در قسمت شانه ها و دست ها کمتر شده. در قسمت کناری لباس سه خط آدیداس در رنگ سفید مشاهده می شود.

روسیه

روسیه که میزبان جام جهانی است، یک طرح کاملا جدید برای لباس اولشان دارند که توسط آدیداس تولید شده است و رنگ زمینه ی ان قرمز و دارای یقه هفت سفید رنگ می باشد. در قسمت شانه ها سه خط آدیداس به رنگ سفید و هم چنین بلوکهای سفید رنگ مورب از شانه ها تا لگن دیده می شوند.
لباس دوم آن ها سفید بوده و دارای سبک پوینتیلیسم ( سبکی در نقاشی مربوط به قرن ۱۹ ) الهام گرفته از فرهنگ خیابانی و معماری کشور در قسمت جلوی تی شرت دیده می شود.

عربستان صعودی

لباس جام جهانی این تیم توسط برند نایک تولید شده، و لباس اولشان ساده و به رنگ سفید بوده و رنگ سبز که رنگ ملی این کشور است در قسمت یقه ، نشان و شماره ی لباس به کار رفته شده.
لباس دیگر آنها کاملاً سبز رنگ بوده و دارای خطوط سفید در قسمت جورابها و شماره لباس می باشد.

اروگوئه

لباس این تیم توسط برند آلمانی پوما تهیه خواهد شد.
لوئیز سوارز و هم تیمی هایش در جام جهانی لباس سفیدی خواهند پوشید که مشابه تصویری است که مشاهده میکنید، ولی لباس اولشان هنوز به طور رسمی معرفی نشده است.
لباس اول این تیم به طور سنتی آبی آسمانی و ترکیبی از رنگ مشکی است.