فوتبال زون
گروه تبلیغاتی آدورا

ماریا کوماندنایا را بشناسیم

ماریا کوماندنایا را بشناسیم

خبرنگار روس که در کنار گری لینکر میزبانان مراسم قرعه کشی مرحله نهایی جام جهانی خواهند بود را بیشتر بشناسیم.

ماریا چهره ای شناخته شده در کشور روسیه با سابقه ای بیش از ۱۰ سال در رادیو و تلویزیون میباشد.

او در رسانه های فاکس اسپرت، مچ تی وی و مسکو اف ام فعالیت دارد و در تابستان آینده نیز رقابت های جام جهانی را از کنار زمین پوشش خواهد داد.

در رقابت های جام کنفدراسیون ها نیز به عنوان خبرنگار شبکه فاکس در مهمترین بازی ها در کنار زمین حاضر بود و به تهیه گزارش می پرداخت.

انتخاب او در کنار گری لینکر بی شک باعث افزایش جذابیت مراسم قرعه کشی جام جهانی خواهد بود. جایی که چشم جهانیان به صفحه های نمایشگر خواهد بود تا شاهد مشخص شدن جایگاه تیم های حاضر در رقابت ها باشند.

ماریا یک عاشق فوتبال است و حتی اکثر پست های اینستاگرامی خود را معطوف به فوتبال میکند.

ماریا به خبرنگار سایت فیفا گفت: مراسم قرعه کشی زمان فوق العاده ای خواهد بود. جایی که میلیون ها طرفدار با نفس هایی حبس شده در سینه امیدوارند تا آرزوهایشان به تحقق برسد. آن زمان واقعا جام جهانی شروع خواهد شد.
من معتقدم که فوتبال زبان بین الملی است و قادر است که تمام مردم جهان را به هم نزدیک کند. من بسیار هیجان زده هستم که این شانس را دارم که به عنوان یکی از میزبانان در یکی از بزرگترین وقایع ورزشی دنیا شرکت کنم.

من میخواهم زیبایی کشورم را به مردم دنیا نشان دهم و اینکه ما مردم روسیه چقدر از این میزانی خوشحال و هیجان زده هستیم.  ما برای برگزاری بازیها بسیار پرشور هستیم و باور داشته باشید که این جام جهانی تورنمنت فوق العاده ای خواهد بود.