فوتبال زون
گروه تبلیغاتی آدورا

فوتبال، هیجان و هنر؛ پوسترهای جذاب ملت‌های جام جهانی روسیه

فوتبال، هیجان و هنر؛ پوسترهای جذاب ملت‌های جام جهانی روسیه

در فاصله کوتاه مانده تا جام جهانی، پل لاکولی، تصویرگر ESPN پوستر برخی از تیم‌های ملی که در روسیه مبارزه خواهند کرد را به تصویر کشیده.

 

قهرمان‌های گذشته، تیم‌هایی با شور زیاد که برای اولین قهرمانی‌شان می‌جنگند و تیم‌هایی که مورد توجه شدید هواداران قرار گرفته‌اند و همچنین تیم‌هایی که تک‌ستاره‌هایشان چشم امید یک ملت هستند، سوژه طرح‌های لاکولی قرار گرفته است.

 

قهرمان‌های گذشته

آلمان، مدافع عنوان قهرمانی جام جهانی فقط یک ستاره کمتر از برزیل که ۵ بار قهرمان جهان شده دارد. برزیل امیدوار است نیمار در روسیه در اوج آمادگی باشد تا شکست سنگین سلسائو مقابل آلمان در نیمه‌نهایی را به دست فراموشی بسپارد.

 

جام جهانی ۲۰۱۸ ممکن است آخرین فرصت لیونل مسی باشد تا در کنار همه افتخارات جهانی، از خود شخصیتی اساطیری در آرژانتین بسازد و برای اولین بار با این تیم یک جام ملی ببرد. اروگوئه نیز که ۲ قهرمانی (مثل آرژانتین) در کارنامه دارد پس از سال‌ها ستاره‌هایی گرد هم آورده که می‌توانند امید را به قهرمانی دوباره خود بالا ببرند.

 

در حالی انگلیس، اسپانیا و فرانسه با تنها یک قهرمانی، در پی اضافه کردن دومین ستاره به بالای نشان تیم ملی کشورشان هستند.

 

آرژانتین

 

برزیل

 

اروگوئه

 

آلمان

 

فرانسه

 

انگلیس

 

اسپانیا

 

جنگ برای اولین قهرمانی

پرتغال با مدال قهرمانی جام ملت‌های اروپا راهی روسیه می‌شود و کریستیانو رونالدو، با بازوبند کاپیتانی جلوتر از همه تیم ایستاده است. بلژیک نسلی طلایی از ستارگان را کنار هم جمع کردهخ در حالی که کلمبیا که دوره گذشته تا یک‌چهارم نهایی پیش رفت در اوج آمادگی قرار دارد. این‌ها تیم‌هایی هستند که برای بردن اولین جام جهانی به خانه دندان تیز کرده‌اند.

 

پرتغال

 

بلژیک

 

کلمبیا

 

 

ویژه برای هواداران

مکزیک، تنها نماینده کونکاکاف است در جام جهانی و از این حیث هواداران فراوانی در امریکای شمالی و مرکزی دارد. استرالیا نیز بار دیگر با صعود به جام جهانی مورد توجه هواداران قرار گرفته است. ایسلند نیز با هواداران خارق‌العاده‌اش چنان دل مخاطبان جام جهانی را برده است که نمی‌شود از کنار نامش گذشت.

 

مکزیک

 

استرالیا

 

ایسلند

 

 

یک ملت پشت یک نفر

در این سری از پوسترها، یک ملت پشت یک ستاره دیده می‌شوند. مثل مصری‌ها که همه امیدشان به محمد صلاح است که خبر می‌رسد بدون مصدومیت به جام جهانی می‌رسد. لوکا مودریچ، موتور بی‌صدای رئال مادرید در افتخارات غیرقابل وصف این تیم بوده و چشم همه کروات‌ها به اوست هرچند این تیم ستاره‌های دیگری مثل ماندژوکیچ، کواچیچ و راکیتیچ هم دارد. ویکتور موزز هم با تجربه درخشش در چلسی، ستاره اول آخر نیجریه در جام جهانی خواهد بود.

 

کرواسی

 

مصر

 

نیجریه