۱۰ آذر ۹۷

خداحافظی اینستاگرامی سید جلال حسینی با تیم ملی

پس از 12 سال حضور و سابقه 115 بازی ملی، جلال حسینی رسما با تیم ملی ایران خداحافظی کرد.

خداحافظی اینستاگرامی سید جلال حسینی با تیم ملی

سید جلال حسینی کاپیتان 38 ساله باشپاه پرسپولیس تهران، که تا پیش از جام جهانی از اصلی ترین و غیر قابل جایگزین ترین بازیکنان ترکیب تیم کارلوس کیروش بود، به گفته  کیروش به دلیل جوانگرایی پیش از جام جهانی به ناگهان از ترکیب تیم خط خورد.

متن پیام خداحافظی سید جلال حسینی:

بنام خدايي كه از انزلی تا جام جهانی و از ازل تا ابد همراهم بوده و هست. تمام روزهايي كه مانند ساعتي برايم گذشتند حالا بخشي از خاطرات من در لباس تيم ملي هستند. همه ايامي كه لباسي پر افتخار را بر تن داشتم و براي سربلندي نام وطنم و پرچم ايران دويدم را قاب كرده و بر ديوار خاطرات مي كوبم.مرور همه تلخي ها و شيريني ها سخت است، نوشتن از همه اين سالها ممكن نيست و در گام آخر و براي خداحافظي بايد فقط كلمات را خرج رفتن كرد و تقدير و سپاس و تشكر.گلايه ها را لاي زرورق فراموشي بايد پيچيد و دستها را به گرمي فشرد و رفت.

در تیم ملی از نخستین روز تا روز پایانی برایم یک نوع نگاه حاکم بود. جنگیدن تا سر حد جان برای خوشحالی مردمی که با حمایت شان مرا به این لباس رسانده بودند. مردمی با تعصب به رنگ پیراهن های دلخواهشان . چه رقیبان آبی دوست و چه عاشقان سرخدل پرسپولیس که هر آنچه دارم از حضور و بودن آنهاست و چه همه هوادارانی که در کنار تیم ملی یکرنگ و همدل می شدند. من خود را وامدار تک تک این مردم می دانم و تمام قد در مقابل آنها و در برابر تصویر عزیزانی که خون شان نگهبان جاویدان سرزمینم بوده تعظیم می کنم. حالا خود را در گام نهایی می بینم. ایستگاه آخر.آماده برای یک خداحافظی از پیراهنی که امانت بود و باید امانتداری می کردم که امیدوارم اینگونه بوده باشد. سطرهای پایانی فوتبال ملی خود را پر می کنم از تقدیر از همه هواداران فارغ از رنگ بندی ها، مربیانم از ابتدا تا انتها، همبازیانم و خانواده ام که نقشی پررنگ در رسیدنم به این جایگاه داشته اند. این لباس مقدس را برای همیشه به دیوار دلم سنجاق می کنم و برای تیم ملی کشورم یک هوادار باقی می مانم. هر جایی که نتوانستم خواسته هایتان را برآورده کنم از توانم خارج بوده و بابت تمام کمبودها و ناکامی هایی که دلتان را آزرده کرده معذورم و پوزش می طلبم. به امید سربلندی ایران و ایرانی. فرزند ایران، شماره چهار.سیدجلال حسینی.⚽️❤️