فوتبال زون
گروه تبلیغاتی آدورا

حکم ویکتوریا لوپیروا در مورد مسی برابر رونالدو و خوش تیپ ترین فوتبالیست دنیا

حکم ویکتوریا لوپیروا در مورد مسی برابر رونالدو و خوش تیپ ترین فوتبالیست دنیا

ملکه زیبایی سابق روسیه و سفیر جام جهانی ۲۰۱۸ که سال بسیار پرکاری را برای تبلیغ جام جهانی در کشورش سپری کرده است، به عنوان سمبل روسیه نیز شناخته شده است.

بازیگر، مجری فوتبال در تلویزیون و طرفدار منچستر یونایتد، نظر خود را در مورد ۲ فوق ستاره کنونی فوتبال جهان در جام جهانی آینده اعلام کرد.

“اگر در مورد فوتبالیت مورد علاقه من سوال می کنید، فکر می کنم باید بگویم لیونل مسی”. ویکتوریا لوپیروا در گفتگو با سایت goal.com

البته که همیشه بین مسی و رونالدو رقابت وجود دارد، اما من نظر خود را دارم و برای هردوی آنها احترام قائلم.

من همچنین نیمار را نیز دوست دارم، برای اینکه او شخصیت فوق العاده ای دارد.

اما اکر شما در مورد مهارت و نبوغ صحبت می کنید، من لیونل مسی را انتخاب می کنم. اگر در مورد بازیکن مورد علاقه من در منچستر یونایتد از من سوال می کنید، من میگویم پوئل پوگبا.

لوپیروا که در سال ۲۰۰۳ به عنوان ملکه زیبایی روسیه انتخاب شده بود، در مورد خوش تیپ ترین بازیکنان نیز فهرستی برای خود دارد.

به نظرم پوگبا سبک تاثیرگذاری دارد، و در صدر لیست ۳ نفره من قرار دارد.

نیمار، کسی است که می داند چگونه لباس بپوشد. من سبک او را دوست دارم، او شخصیت خاص خود را دارد.

کریستیانو رونالدو به نظرم خیلی ساده است. نفر بعدی از ایتالیاست، گراتزیانو پله بسیار خوش تیپ است.

من در یورو ۲۰۱۶ در توئیتر عنوان ‘Simpa of the Day’ که ایتالیایی است و به معنی خوش تیپ ترین روز را بوجود آوردم.

در هر روزی که  پله بازی میکرد، از همه بیشتر رای می آورد. او در جام جهانی نیز می توانست این عنوان را کسب کند، ولی ایتالیا در این جام نیست!

در ماه آوریل روسیه در رتبه بسیار پائین ۶۶ رنکینگ فیفا قرار گرفت و طرفداران این تیم نگران وضعیت این تیم و توانایی صعودش در گروه متشکل از عربستان صعودی، مصر و اروگوئه هستند.

من سورپرایز ها را دوست دارم.

من فکر می کنم اگر روسیه از گروه صعود کند مردم بسیار خوشحال خواهند شد. ولی آنها بیشترین تلاش خود را خواهند کرد و آماده سازی و ساختار تیم، و معرفی کردن کشورشان در کشور خودشان، میتواند روحیه مضاعفی برای آنها باشد.

به طور مشخص، حضور در رقابت هایی که تیم های نظیر آلمان، برزیل و آرژانتین در آن حضور دارند بسیار سخت خواهد بود، در شرایطی که در تیم روسیه هیچ بازیکن خارج از روسیه وجود ندارد.

به  عنوان مثال، مصر محمد صلاح را دارد، ولی ما هیچ ستاره بین المللی نداریم. ولی در فوتبال شما نمی دانید چه اتفاقی خواهد افتاد. اگر شما بازی های جام ملت های اروپا و ایسلند را به خاطر بیاورید، چه کسی فکر می کرد که آنها بتوانند آن نتایج را کسب کنند؟ فوتبال قابل پیش بینی نیست و به این دلیل است که من آن را خیلی دوست دارم.