فوتبال زون
گروه تبلیغاتی آدورا

برای حضور در روسیه تا انتها می جنگم – آلوارو موراتا

برای حضور در روسیه تا انتها می جنگم – آلوارو موراتا

آلوارو موراتا مهاجم سابق رئال مادرید و یوونتوس از علاقه خود برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و ترسش از دعوت نشدن گفته است.

علیرغم به ثمر رساندن ۱۲ گل در ۱۵ بازی ملی، لوپتگی سرمربی اسپانیا، در بازی های اخیر او را به ترکیب دعوت نکرده است. موراتا در پلسی نیز فصل موفقی را نداشته و تنها در ۷ بازی از ابتدا به میدان رفته است.

من دوست دارم که در روسیه حضور داشته باشم و واقعا دعوت نشدن سخت خواهد بود – گفتگوی آلوارو موراتا با خبرگزاری مارکا

هر کسی باید برای خودش تلاش کند. باید برای همه چیز آماده باشید. اگر در لیست نهایی باشید، عالی خواهد بود، ولی با نگاهی به فصلی که پشت سر گذاشته ایم، متوجه می شویم که همه چیز به خوبی پیش نرفته است و احتمال ماندن در خانه بسیار زیاد است.

فوتبال در لحظات خلاصه می شود. ببینید محمد صلاح چقدر فوق العاده است . من برای او خیلی خوشحالم. ولی در تابستان قبل، در موردش می گفتند که برای خودش بهتر است به فروش برود، ولی الان ببینید چه وضعیتی دارد.

من می دانم، فصل خوبی سپری نکرده ام، اگر ۳۰ گل زده بودم، مطمئنا در لیست بودم. اما حالا تا آخرین لحظه مبارزه خواهم کرد.

یاگو آپساس، دیگو کاستا، رودریگو و اوکاس واسکز ۴ مهاجم اسپانیا در بازی های قبلی بوده اند که سه نفر از آنها در کنار گلزنی در ۲ بازی دوستانه اخیر، بازی های درخشانی داشته اند. در کنار آنها از آریتز آدوریز، خوزه کالخون و داوید ویا هم می توان در لیست ها قبلی لوپتگی نام برد.

موراتا علی رغم بازی های خوب و گلزنی قبل از جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل نیز از لیست دل بوسکه به دلیل اینکه مربی آن زمان، تنها ۲ مهاجم را با خود به برزیل می برد، جا مانده بود.