۲۹ مهر ۹۷

با وجود کریستیانو رونالدو، یوونتوس در بعد دیگریست - هرنان کرسپو

به نظر هرنان کرسپو ستاره آرژانتینی سابق تیم های پارما، لاتزیو، اینتر و میلان، بانوی پیر با اضافه شدن رونالدو در تابستان برتری بسیار زیادی نسبت به سایر تیم ها در ایتالیا دارد

با وجود کریستیانو رونالدو، یوونتوس در بعد دیگریست - هرنان کرسپو

قهرمان 7 دوره اخیر سری آ، در چند سال گذشته توانسته ترکیب خود را مستحکم تر کند، در حالیکه تیم های دیگر ایتالیا تنها موفق به کم کردن فاصله با این تیم شده اند.

به عقیده هرنان کرسپو، اضافه شدن کریستیانو رونالدو در تابستان باعث شده تا یوونتوس یک سر و گردن از دیگر رقبا بالاتر باشد و این برتری تا چندین سال ادامه خواهد داشت مگر اینکه تورینی دست به تخریب خود بزنند!

"یوونتوس در بعد دیگریست" مهاجم کهنه کار آرژانتینی در مصاحبه با لا استمپا "من تصور نمی کنم که آنها اسکودتو را از دست بدهند مگر اینکه دست به تخریب خودشان بزنند"

"شاید 2 یا 3 سال دیگر، همانطور که ورود کریستیانو وجود این فاصله را نشان می دهد"

به عقیده بازیکنی در سابقه بازی در تیم های بزرگی از ایتالیا را مانند، تیم های بزرگ شهر میلان یعنی آث میلان و اینتر میلان در کارنامه خود دارد، چندین سال طول خواهد کشید تا این دو تیم به قدرت گذشته خود برگردند.

"اینتر و میلان دو باشگاه تقریبا جدید هستند و هنوز کار زیادی برای پیشرفت دارند."

"اینتر در وضعیت بهتری قرار دارد، چرا که پس از 6 سال به لیگ قهرمانان بازگشته اند و گروه سانینگ فعالیت بهتری از گروه مدیریت الیوت داشته است."

"میلان از یک دوره بی ثبات گذشته است. با لئوناردو و پائولو مالدینی به عنوان مدیر، آنها حداقل در حال بازیابی شخصیت گذشته خود هستند، اما به چند سال برای بازگشت به دوران طلایی خود نیاز دارند."

در حالیکه هنوز مدت زمانی تا بازگشت کامل غول های میلانی به عرصه قدرت باقی مانده است، اما هر دو تیم از حضور مهاجمان آرژانتینی خود، ایکاردی و هیگوائین بهره مند هستند. مهاجمینی که کرسپو عقیده دارد در دوران بازیگری خود ترکیبی از هر دو نفر آنها بوده است.

منبع: goal.com